Zestaw elektryczny do roweru: sprawdź, jak wypadły testy nowych produktów!

Zestaw elektryczny do roweru: sprawdź, jak wypadły testy nowych produktów!
Ostatni kwartał mijającego roku to doskonały czas na podsumowania. Ekipa ZibiBike miała pełne ręce roboty, wasz feedback ze zdjęciami, na których pokazywaliście zestaw do konwersji roweru w waszych jednośladach tylko dodał nam skrzydeł. Zaciekawi was zatem zapewne to, co mamy do powiedzenia na temat najnowszych testów, a wśród nich innowacyjny zestaw elektryczny do roweru dual i inne – zapraszamy do lektury!

Testując nowy napęd elektryczny do roweru lub zestaw staramy się znaleźć odpowiedzi na sugestie i pytania klientów ZibiBike. Optymalizujemy przez to istniejące zestawy oraz dokładamy nowe, mocniejsze podzespoły, aby zwiększyć zasięg i zastosowanie rowerów ze wspomaganiem elektrycznym. Jaki zestaw konwersji roweru na elektryczny będzie czekał na was w 2021? Zobaczcie sami, my już nie możemy się doczekać!

Zestaw elektryczny do roweru: konwersja z najmniejszym na świecie silnikiem!


Kompaktowo – to słowo klucz, od którego rozpoczęliśmy poszukiwania małych i lekkich podzespołów. Zestaw do konwersji roweru z elementami o niewielkiej masie jest bardziej przystępny, lekki i wygodniejszy w użytkowaniu. Wybór padł na najmniejszy na świecie silnik elektryczny do roweru o standardowej mocy 250W. Ten napęd elektryczny do roweru (zestaw super light) waży jedynie 2 kg i ma średnicę 120 cm. Prawdziwy kompakt, przeznaczony do montażu w piaście tylnego koła. Dzięki połączeniu takiego silnika elektrycznego z najmniejszą baterią dostępną w ZibiBike.pl (1,4 kg typu bidon), będzie możliwy do skompletowania ultra lekki zestaw elektryczny do roweru o masie około 3,5 kg. Gwarantuje to lekką jazdę i preferowaną przez wielu rowerzystów niską wagę jednośladu. Jest na co czekać!

Zestaw elektryczny do roweru: konwersja z wykorzystaniem systemu Dual!


Dwa razy mocniejszy zestaw do konwersji roweru, a co za tym idzie dwa razy większa frajda z jazdy wspomaganej? A proszę bardzo! Już w nowym roku do oferty ZibiBike trafią dwa zestawy typu Dual o mocy kolejno 2 x 250 W oraz 2 x 500 W. To nowość, zestaw konwersji roweru na elektryczny jest bowiem podwójny, silnik zamontowany jest w obu kołach. Oba napędy połączone są z jedną baterią oraz jednym kontrolerem, a zatem cały set dostał podwójny boost bez większych zmian w konstrukcji. Dokładamy dwa razy więcej mocy, co w przypadku silników elektrycznych do roweru o mocy 500W daje niezłego kopa w terenie.

Zestaw elektryczny do roweru typu Dual to odpowiedź na zwiększone apetyty niektórych klientów ZibiBike, a zwłaszcza amatorów jazdy w terenie, w trudnych warunkach oraz nietypowych wyzwaniach. Taki jednoślad potrzebuje mocy, by jazda wspomagana spełniała nawet najbardziej wygórowane wymagania jakościowe. Zestaw konwersji roweru na elektryczny typu Dual to kolejny krok w kierunku zwiększenia osiągów w jeździe wspomaganej oraz oczko w kierunku tych, którzy posiadając jeden silnik elektryczny do roweru odczuwają niedosyt.

Zestaw elektryczny do roweru: co jeszcze z nowości w 2021?

Już teraz w sklepie ZibiBike.pl czekają na was nowe elementy, z których możecie skonstruować swój własny zestaw elektryczny do roweru o zwiększonej mocy lub/i zasięgu. To między innymi napęd elektryczny do roweru 500W – zestaw przeznaczony do montażu w tylnym kole. Oprócz tego warto wspomnieć o jeszcze większych pojemnościach baterii typu trapez, które potrafią zwiększyć zasięg do ponad 150 km.