Akcesoria - konwersja roweru na elektryczny

W zakładce AKCESORIA przygotowaliśmy dla Państwa dodatkowe urządzenia, które pomagają lub są niezbędne w użytkowaniu konwertowanych rowerów.
Przerabiając rower na elektryczny, warto zaopatrzyć się między innymi w ładowarkę do baterii 36V / 2A. Urządzenie to jest dostosowane do oferowanych przez nas baterii i jest niezbędne, by szybko podładować baterie i znów ruszać w drogę, ciesząc się z jazdy wspomaganej elektrycznie.

Manetka gazu to opcjonalny element montowany przy konwersji rowerów na elektryczne. Jest kompatybilna z kontrolerami zainstalowanymi w uchwytach do baterii. Pozwala na uruchomienie systemu wspomagania oraz kontrolę prędkości przy wspomaganiu. Jest szczególnie przydatna przy starcie w trudnych warunkach (np grząski teren, ruszanie pod górę, z dużym obciążeniem roweru - np cargo, itp), a także dla osób osłabionych, zmęczonych, itp.

Zespół ZibiBike przygotował też dla swoich klientów wielofunkcyjną aplikację APP-Wepower, działającą na urządzeniach z systemem Android i iOS. Aplikacja z powodzeniem zastępuje tradycyjny wyświetlacz i pozwala sterować systemem wspomagania oraz monitorować parametry jazdy rowerem elektrycznym. Aktualnie dostępna jest tylko do wspomagania na przednie koło - z czujnikiem prędkości GYRO (MEMS), bez czujnika PAS.

Masz pytania dotyczące akcesoriów do rowerów elektrycznych ZibiBike? Skontaktuj się z nami – wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie!

Akcesoria - konwersja roweru na elektryczny

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry