Gotowy zestaw elektryczny do roweru

Szybka konwersja roweru klasycznego na elektryczny możliwa jest dzięki gotowym zestawom od ZibiBike. Optymalnie dobrane podzespoły oraz przyjazna dla użytkownika technika montażu, sprawiają, że przerobienie roweru na elektryczny jest nie tylko łatwe, ale i szybkie! Gotowe zestawy elektryczne ZibiBike zostały zoptymalizowane zarówno pod kątem atrakcyjnych cen, jak i  najlepszego zasięgu. Wystarczy wybrać interesujący dla użytkownika wariant napędu elektrycznego do roweru – dostępne są zestawy z napędem na przednie i tylne koło roweru.

Każdy zestaw ZibiBike do konwersji roweru na elektryczny zawiera silnik, baterię z ładowarką, kontroler/sterownik (we wszystkich zestawach kontroler wbudowany jest już w uchwyt do mocowania baterii), wyświetlacz LCD lub aplikacja na telefon w systemie Bluetooth oraz przewody z wtyczkami do  połączenia. Do zestawów dołączamy instrukcję montażu.

W ofercie ZibiBike jest ponad 200 możliwości konfiguracji zestawów ze wspomaganiem elektrycznym:
a) napęd na tylne koło,
b) napęd na przednie koło,
c) napęd DUAL na obydwa koła jednocześnie (Nowość 2021)

Nowość 2022 - zestawy na tylne i przednie koło z baterią bidon-BL (Bluetooth) i aplikacją na telefon zamiast klasycznego wyświetlacza LCD.
Nowość 2023 - zestawy z nową serią baterii bidon (butelka) - typ B (kompatybilne z wyświetlaczami LCD).

Poniżej przedstawiamy tylko kilka, przykładowych propozycji gotowych zestawów.

Ze względu na systematyczne rozszerzanie oferty produktowej ZibiBike, Kreator do tworzenia własnego systemu wspomagania ZibiBike jest w chwili obecnej nieaktualny. Przepraszamy.

Masz pytania o Nasz zestaw elektryczny do roweru? Skontaktuj się z zespołem ZibiBike! Rozwiejemy wszelkie wątpliwości i pomożemy w doborze optymalnego rozwiązania.


Gotowy zestaw elektryczny do roweru

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry