Gotowy zestaw elektryczny do roweru

Szybka konwersja roweru klasycznego na elektryczny możliwa jest dzięki gotowym zestawom od ZibiBike. Optymalnie dobrane podzespoły oraz przyjazna dla użytkownika technika montażu, sprawiają, że przerobienie roweru na elektryczny jest nie tylko łatwe, ale i szybkie! Gotowe zestawy elektryczne ZibiBike zostały zoptymalizowane zarówno pod kątem atrakcyjnych cen, jak i  najlepszego zasięgu. Wystarczy wybrać interesujący dla użytkownika wariant napędu elektrycznego do roweru – dostępne są zestawy z napędem na przednie i tylne koło roweru.

Każdy zestaw ZibiBike do konwersji roweru na elektryczny zawiera silnik, baterię z ładowarką, kontroler/sterownik (w większości zestawów kontroler wbudowany jest już w uchwyt do mocowania baterii), wyświetlacz LCD lub LED oraz przewody z wtyczkami do  połączenia. Do zestawów dołączamy instrukcję montażu.

W ofercie ZibiBike jest ponad 250 możliwości konfiguracji zestawów ze wspomaganiem elektrycznym:
a) napęd na tylne koło,
b) napęd na przednie koło,
c) napęd DUAL na obydwa koła jednocześnie (Nowość 2021)

Nowość 2022 - zestawy na tylne i przednie koło z baterią bidon-BL (Bluetooth) i aplikacją na telefon .

Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych propozycji gotowych zestawów.
W celu konfiguracji własnego zestawu zapraszamy do skorzystania z Kreatora zestawów.

Masz pytania o Nasz zestaw elektryczny do roweru? Skontaktuj się z zespołem ZibiBike! Rozwiejemy wszelkie wątpliwości i pomożemy w doborze optymalnego rozwiązania.


Gotowy zestaw elektryczny do roweru

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry