Konwersja roweru na elektryczny: nowe możliwości w super cenie

Konwersja roweru na elektryczny: nowe możliwości w super cenie

Przerobienie roweru na elektryczny zyskuje w Polsce coraz większe rzesze entuzjastów. Domowa konwersja przewiduje uproszczony do maksimum zestaw elektryczny do roweru – niedrogi komplet, który gwarantuje upgrade ze zwykłego jednośladu do „elektryka”. W 2021 r. klienci ZibiBike.pl mogą wybrać napęd elektryczny o zupełnie nowych możliwościach i osiągach na trasie.


 

Konwersja roweru na elektryczny – kiedy mniej znaczy więcej

 

Innowacje we współczesnych nam czasach to nie tylko zwiększenie możliwości i funkcji, ale także maksymalna kompresja. Małe zestawy elektryczne do roweru to nowość w 2021, na którą czekała spora grupa amatorów przeróbek. Konwersja roweru na elektryczny z zestawem SMART umożliwi bowiem zainstalowanie najmniejszego obecnie na świecie kompletu o łącznej wadze nie przekraczającej 3,5 kg. Super lekki silnik elektryczny do roweru w tym zestawieniu to najcięższy element – waży jednak zaledwie 2 kg, zdecydowanie mniej niż napęd elektryczny do roweru w konwencjonalnych zestawach.

Dlaczego konwersja roweru na elektryczny z zestawem SMART to upgrade? Tutaj mniej znaczy więcej! Lżejszy zestaw elektryczny do roweru znikomo wpływa na mechanikę jazdy, niewielkie zwiększenie całkowitej masy jednośladu powoduje, że jest on jeszcze bardziej wygodny w użytkowaniu i przenoszeniu. Jednocześnie zamontowany w tylnej piaście silnik elektryczny do roweru o mocy 250 W wciąż daje odpowiednią moc i „radochę” tak w poruszaniu się po miejskich ścieżkach, jak i tych bardziej terenowych szlakach.

Konwersja roweru na elektryczny w zestawie SMART jest zdecydowanie jednym z hitów 2021 r. na świecie, jak  przyjmie się w Polsce? Według pierwszych testów – doskonale!

 

Konwersja roweru na elektryczny – podwójna moc możliwości

 

OK, wzięliśmy już pod lupę kompaktowe zestawy elektryczne do roweru. Wiemy jednak, że wśród amatorów jazdy wspomaganej znajdzie się wielu takich, którzy kierują swój wzrok raczej w drugą stronę, wypatrując jeszcze lepszych osiągów. Dla tych klientów ZibiBike.pl przygotowuje prawdziwą bombę, czyli gotowe zestawy do konwersji roweru DUAL. To gratka dla fanów dwóch kółek – silniki zostały przez producenta zdublowane, przez co możliwe jest osiągnięcie podwójnej mocy.

Konwersja roweru z kompletem DUAL to szansa na lepsze wyniki o poprawę komfortu jazdy w trudnym terenie, gdzie dominują przewyższenia oraz problematyczna nawierzchnia. Rower z napędem wspomaganym jest w stanie mocno odciążyć nas na tak trudnych odcinkach, a dzięki podwójnej mocy osiągany rezultat będzie jeszcze lepszy. Co ciekawe, przerobienie roweru na elektryczny z zestawem DUAL możliwe jest w dwóch wariantach mocy silnika: podwójne 250 W lub podwójne 500 W. Jeśli więc należycie do grupy amatorów jazdy wspomaganej, której zawsze brakuje „powera”, teraz możecie wypróbować jeden z najmocniejszych globalnie gotowych zestawów do konwersji.

Jakie wrażenia? Przekonajcie się sami!