Zestaw elektryczny do roweru DUAL – nowość, która podbiła światowe rynki!

Zestaw elektryczny do roweru DUAL – nowość, która podbiła światowe rynki!
Z niekrytą satysfakcją do oferty ZibiBike dodajemy w 2021 r. nowość, która podbiła rynek zestawów do konwersji roweru na elektryczny. Mowa o zestawie DUAL – dopracowanemu i niezwykle ciekawemu kompletowi, który trafia zarówno w gusta „weekendowych” rowerzystów, jak i zapalonych amatorów jednośladów. Co oferuje ten arcyciekawy zestaw elektryczny do roweru i dlaczego zyskał łatkę „personal favourite”? Przekonajmy się!

Zestaw elektryczny do roweru – podwójna moc możliwości na trasie!


Przyznajcie, niektórym z was brakowało mocy i zapewne nieraz zastanawialiście się: dlaczego napęd elektryczny do roweru jest tylko w jednym kole, a nie w obu, skoro jest tam przecież wolna piasta do zagospodarowania… No cóż, okazało się, że ten sam problem wziął na warsztat producent zestawów elektrycznych do rowerów. Wynikiem jest całkowicie innowacyjna konwersja roweru na elektryczny z dwoma silnikami. To gratka dla fanów jazdy wspomaganej z „wiatrem we włosach”, którzy mogą wreszcie przekonać się, jak to jest pokonać wyzwania na trasie z dodatkowym napędem.

Zestaw elektryczny do roweru dual jest nowością na światowych rynkach, w bieżącym roku z dumą dodajemy go również do oferty zestawów dostępnych w sklepie ZibiBike. Zasada montażu oraz działania nie odbiega od znanych dotychczas, tradycyjnych zestawów – napęd elektryczny do roweru ma jednak podwojony potencjał za sprawą zastosowania dwóch silników o mocy 250W lub 500W. Prawda, że kusi?

Zestaw elektryczny do roweru DUAL – niezawodny i funkcjonalny


Główną zaletą tegoż zestawu jest utrzymanie wysokiej funkcjonalności, świetnych osiągów oraz niezawodności, przy jednoczesnym utrzymaniu prostoty konstrukcji, łatwego (możliwego do przeprowadzenia samodzielnie) montażu oraz ceny w zasięgu portfela przysłowiowego „Kowalskiego”. Dwa silniki o jednakowej mocy współpracują w sposób integralny z jednym kontrolerem, jedną baterią oraz jednym wyświetlaczem. Producent zadbał o to, aby rowerzyści, którzy wybierają zestaw elektryczny do roweru DUAL nie byli zmuszeni do pójścia na kompromisy użytkowe, kosztem lepszej mocy napędu.

Zestaw elektryczny do roweru DUAL – wypróbuj go w sezonie 2021


Nie ma na co czekać, czas sięgnąć po środki czystości i przygotować swój rower do zbliżającego się wielkimi krokami sezonu. Okres sezonowej konserwacji jednośladu to dobry moment na przeróbki, takie jak konwersja roweru na elektryczny. Zestaw najlepiej jest montować podczas tego typu prac, okres przedwiosenny świetnie sprawdzi się zaś jako „rozbiegowy” - by odpowiednio wyczuć i wypróbować podwójny napęd elektryczny do roweru na krótkich dystansach, jeszcze przed zaplanowaniem letnich tras. Polecamy zarówno opcję szosową, jak i tę terenową – gdzie pole do popisu ma zwłaszcza drugi z wariantów DUAL, w których rower ze wspomaganiem elektrycznym wyposażony jest w silniki o mocy 500W.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami na ZibiBike.pl!