Zestaw do konwersji roweru ZibiBike: co nowego w ofercie?

Zestaw do konwersji roweru ZibiBike: co nowego w ofercie?
Pewnie zauważyliście już, że z mijającym sezonem zestaw elektryczny do roweru marki ZibiBike uległ znacznym modyfikacjom. Ulepszono niemal każdą grupę produktów, dzięki czemu przerobienie roweru na elektryczny jest jeszcze bardziej funkcjonalne, wszechstronne i ciekawe. Przygotowaliśmy dla was garść nowinek prosto z serwisu ZibiBike.pl – zapraszamy do lektury!

Zestaw do konwersji roweru na elektryczny: nowe, mocniejsze baterie!


Jedną z najpopularniejszych wśród klientów nowości są powiększone baterie – dzięki nim zestaw do konwersji roweru zyskuje o wiele większy zasięg. Baterie są bowiem jednym z kluczowych elementów funkcjonalnych całej układanki. Zestaw elektryczny do roweru ZibiBike dostał więc od nas nowy upgrade, bateria ta pozwala na maksymalny zasięg nawet do 180 km na jednym ładowaniu.

Warto jednocześnie dodać, że maksymalny zasięg, jaki oferuje zestaw konwersji roweru na elektryczny, zależy nie tylko od pojemności baterii, ale także od innych zmiennych, jak np. stopień wspomagania jazdy, siła wiatru czy też po prostu waga rowerzysty. Jednak wybierając napęd elektryczny do roweru – zestaw z powiększoną pojemnością baterii – możemy liczyć na jeszcze lepsze osiągi i atakować jeszcze bardziej wymagające dystansy!

Zestaw do konwersji roweru na elektryczny: nowy silnik na tył!


Mijający sezon to dla ZibiBike czas testów nowych podzespołów. Jeden z nich przeszedł testy wprost celująco: to najnowszy silnik z napędem na tylne koło o mocy 48 V / 500 W. Jest to mocny napęd elektryczny do roweru – zestaw zyskuje dzięki niemu jeszcze więcej wydajności w trudnym terenie. Silnik elektryczny do roweru zbiera świetne recenzje wśród amatorów jazdy górskiej i terenowej, dzięki dużej mocy silnika z napędem na tył łatwiej pokonuje się wzniesienia i nieregularne odcinki tras, a także lepiej jeździ się pod nietypowych nawierzchniach.

Zestaw do konwersji roweru na elektryczny: napęd na obydwa koła!


To kolejna z innowacji w ofercie ZibiBike, która jest w fazie testów. Co oferuje zestaw elektryczny do roweru z napędem na przód i tył? Podwójny silnik, to podwójna moc, a zatem zdecydowanie większe możliwości jazdy wspomaganej oraz wszechstronność w ustawianiu parametrów jazdy na potrzeby danego odcinka trasy. Ze względu na duże zainteresowanie takimi modyfikacjami, do oferty ZibiBike trafią najprawdopodobniej dwa zestawy konwersji roweru: jeden z silnikami o mocy 250W oraz drugi, zdecydowanie mocniejszy, z silnikami o mocy 500W. Jeśli więc szykujecie się na kompletny upgrade z podwójną mocą dla waszego jednośladu – wypatrujcie zestawów napędowych Dual – idziemy o zakład, że spodobają wam się równie mocno, jak nam!

Zestaw do konwersji roweru na elektryczny: super lekki komplet z napędem na tył!


Już w kolejnym sezonie możecie wypatrywać super lekki zestaw elektryczny do roweru z napędem na tylne koło. Wraz z baterią typu bidon, zestaw będzie ważył zaledwie około 3,5 kg. Kompaktowy i lekki silnik elektryczny do roweru o mocy 250W gwarantuje jazdę wspomaganą zarówno na szosie, jak i poza nią.